Płyty stropowe

Profesjonalny prefabrykowany strop w zasięgu Twoich możliwości. Nasze płyty stropowe kanałowe sprawdzają się na budynkach wielu domów, zarówno jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Całe blokowiska powstają z prefabrykatów firmy ELBET z Konieczna.

Płyty stropowe kanałowe na zamówienie

Nasze prefabrykowane płyty stropowe umożliwiają pokrycie sufitu w stosunkowo krótkim czasie. Rozpoczynamy od analizy projektu domu czy budynku. Możesz zarówno zaprojektować strop kanałowy jak i zmienić już zaprojektowany na nasze rozwiązanie. Chętnie w tym pomożemy, a tym samym oszczędzimy Twoje pieniądze i czas montażu. Szerokie możliwości dostosowania zarówno długości jak i szerokości płyt sprawiają, że można zastosować ELBET System na niemal każdej budowie.

płyty stropowe kanałowe

Okres samej produkcji zależy już bezpośrednio od wielkości płyt oraz ich liczby. Pozostaje tylko montaż i tutaj też jest miła niespodzianka. Strop lany to szalunki, ciężar i czas, a płyty kanałowe montujemy za pomocą własnego dźwigu, co sprawia że robimy to naprawdę ekspresowo. Dlatego Nasze rozwiązanie to zatem same plusy.

Ciekawym uzupełnieniem oferty są inne elementy prefabrykowane np. schody prefabrykowane, które również cechuje niski koszt i czas montażu.