Biżuteria z drewna i żywicy

Naszym celem jest połączenie drewna i żywicy. Tak powstaje biżuteria z drewna i żywicy, która prezentowana jest dzięki są różnorodne zabiegi kolorystyczne, detale z kamienia i / lub metalu oraz formaty. Śledząc artystów i ludzi szklanego ekranu i celebrytów coraz częściej dostrzegamy promocję trendu ponownego wykorzystaniu przedmiotów, w tym fragmentów drewna czy uznawanych dotychczas za odpad. Działanie to nosi nazwę upcyklingu.

Dlaczego biżuteria z drewna i żywicy jest tak popularna ?

Temat ten jest coraz częściej rozważany w branży metalurgicznej i w całym społeczeństwie. Myślę, że ludzie dobrze się czują, kiedy coś jest piękne i trwałe, a jednocześnie powstało z poszanowaniem środowiska naturalnego.

biżuteria z drewna i żywicy

Liczba sposobów obórki i wykorzystania drewna i żywicy do tworzenia biżuterii jest po prostu zadziwiająca. Wszystko, od architektury po zwykłą wykałaczkę, jest codziennie oglądane i wykorzystywane w naszym życiu. W kontekście biżuterii uwielbiam wagę elementów wykonanych z drewna. Możesz mieć gigantyczny naszyjnik, który z pewnością będzie tematem rozmów koleżanek i kolegów, który waży tyle co nic.